Bc. Aneta STRYJOVÁ, DiS. (roz.Bauerová) diplomovaná dentální hygienistka

ORDINACE:
ALFADENT s.r.o.
Horšovská 390/4
150 00, Praha 5 - Řeporyje
www.alfadent.cz
tel. recepce pro objednávání DH: +420 774 444 902
tel. osobní: +420 602 151 222
hygienistka.aneta@gmail.com

Instrumentální ošetření na fantomových hlavách - ruční nástroje PDT - ve spolupráci s Cresco Praha

 • Kurz je vhodný především pro dentální hygienistky/sty, ale také pro zubní lékaře připravující se na specializaci z parodontologie.
 • Na fantomových hlavách s parodontologickými modely čelistí Frasaco a umělým zubním kamenem si vyzkoušíte plné sady kvalitních nástrojů PDT (Cresco Praha)
 • Naučíte se ergonimické ošetření - celý kurz bude mít k dispozici každý účastník ultralehké titanové lupové brýle Q-Optics (Cresco Praha) se světlem.
 • Prohlédnete si titanové kyrety a titanovou sondu WHO vhodnou pro ošetření implantátů.
 • Ukáži, jak se do parodontální kapsy podívat šetrně až na dno, když je ošetřující bez asistence.
 • Ujasníme si, za jakých okolností je vhodné použít subgingivální pískování (perioflow) a jaké jeho možnosti nabízí český trhu.
 • Probereme novou klasifikaci parodontálních onemocnění dle AAP a EFP z roku 2017.
 • Přímo na místě si vyzkoušíte ostření nástrojů několika metodami a přístroji (pomocí pohyblivého či statického kamene, za použití Sidekick od Hu-Friedy, GLEASON GUIDE šablony od PDT nebo přístroje Periostar a NordentInstRenew)
 • Dozvíte se spoustu typů a triků z mojí praxe. Např. jak ošetřit hypersenzitivitu po deep scalingu.
 • Veškeré studijní materiály během kurzu získáte vytištěné, nemusíte si proto nic psát/fotit - můžete svoji pozornost plně věnovat výkadu a instruktáži. Součástí je také podrobný fotonávod „guidebook“ s anatomickými reáliemi, radami, v jaké pozici ošetřovat, který zub v ústech.
 • Doporučení relevantních zdrojů informací pro následné vzdělávání. 
 • Školení probíhá v příjemné komorní atmosféře v maximálním počtu 12 účastníků.
 • Individuální přístup a důraz na praktické zkušenosti je zajištěn.
 • Po úspěšném absolvování kurzu získáte certifikát.
 • Oběd a občerstvení je zajištěno v ceně kurzu.

 

REFERENCE/FEEDBACK

Vřele doporučuji tento kurz všem. Určitě nebudete zklamaní.

Nyní vidím ošetřování svých pacientů z úplně jiného pohledu, musím se více zaměřit na ergonomii a šetřit svoje ruce. Děkuji za praktické cviky a rady.

Poprvé jsem vyzkoušela lupové brýle. Doposud jsem jim nepřikládala žádný význam. Mýlila jsem se! Jsou úžasné, lehoučké a to světlo. Už jen našetřit :-) 

Na kurz jsem se přihlásila hlavně kvůli ostření nástrojů, které mi nikdo nikdy nevysvětlil a tápu v něm. Srovnání několika různých systému ostření mi poskytlo přehled v této problematice. Praktická podložka a svěrák mi určitě usnadní život. Děkuji.

Jako skvělou věc hodnotím sepsané materiály a „fotonávod“. Mohla jsem se v klidu soustředit na výklad a nemusela jsem zběsile zapisovat a fotit.

Děkuji za skvělý kurz, který byl pro mě i po 17 letech praxe v oblasti dentální hygieny inspirativní.

Kladně hodnotím individuální přístup, ochotu lektorky věnovat se účastníkům. Kurz doporučuji svým kolegům.

Kurz plně naplnil moje očekávání. Jediné, co bych vylepšil je parkování zdarma.

Zatím nejlepší kurz na ruční nástroje. Jsem na třetím. Dobrá teoretická i praktická část na fantomech, kdy bylo vše hezky ukázáno a skvěle vysvětleno.

Pro všechny zajištěné vlastní pracovní místo a vlastní nástroje, lupové brýle se světlem. Navíc spoustu dárečků od firem. Skvělý kurz.

Lektroka Aneta je milá, vtipná, přednáší přirozeně. Líbí se mi, že kurz byl veden i formou diskuze s ostatními účastníky.

Kvituji osobní péči každému účastníkovi. Vím, že máme hledat negativa, ale já nemám vůbec žádné. Děkuji a doporučuji dál!