Bc. Aneta STRYJOVÁ, DiS. (roz.Bauerová) diplomovaná dentální hygienistka

ORDINACE:
ALFADENT s.r.o.
Horšovská 390/4
150 00, Praha 5 - Řeporyje
www.alfadent.cz
tel. recepce pro objednávání DH: +420 774 444 902
tel. osobní: +420 602 151 222
hygienistka.aneta@gmail.com

Individuální kurz

Milé kolegyně a kolegové,

ráda bych vás pozvala na jedinečné školení, které je příležitostí pro rozšíření znalostí a dovedností hned v několika klíčových oblastech profesionální dentální hygieny. Díky tomuto školení budete schopni poskytnout svým pacientům ještě lepší péči a splnit jejich očekávání. Nacvičíme spolu triky, které vám pomůžou dosáhnout vynikajících výsledků přímo ve vaší každodenní praxi.

Co všechno Vás na školení čeká? Školení bude vždy navrženo tak, aby bylo interaktivní a přizpůsobilo se přímo vašim potřebám. Zaměříme se na témata, která vás zajímají nejvíce. 

Během tohoto jedinečného dne se můžete těšit na:

  • Ultralehké lupové brýle americké značky Q-Optics – naučíte se, jak využít výhod zvětšovací optiky pří ošetřování.
  • Získáte hlubší povědomí o parodontitidě, zaměříme se na příčiny, diagnostiku, terapii. Budeme se také učit, jak efektivně komunikovat s pacienty ohledně prevence a správné péče.
  • Na křesle budete mít k dispozici fantomovou hlavu s depozity realistického syntetického zubního kamene, která umožní i začínajícím ošetřujícím procvičit techniky a dovednosti v bezpečném a kontrolovaném prostředí bez strachu z poranění klienta.
  • Prozkoumáme různé typy ručních nástrojů, mimo jiné si vyzkoušíte ruční nástroje americké značky Paradise Dental Technologies.
  • Naučíte se správnou techniku otiskování zubů pomocí silikonových i alginátových otiskovacích hmot.
  • Zlepšíte své dovednosti a získáte větší jistotu v používání ultrazvukového přístroje.
  • Naučíte se efektivně odstraňovat povrchové pigmentace bez minimálního poškození zubních tkání - pískování (air flow).
  • Věnovat se budeme také ostření ručních nástrojů. Budeme se seznamovat s různými druhy ostřících kamenů, přístrojů, šablon a technik, které vám umožní udržet vaše nástroje vždy v optimálním stavu. Čeká vás vlastnoruční údržba instrumentária! Podíváme se také na několik video lekcí. 
  • Budeme mít také příležitost diskutovat o různých případech a situacích, se kterými se v naší denní praxi setkáváme.

Místo: to pro vás nejvíce přirozené – vaše ordinace.

Den a čas: určíme spolu po vzájemné domluvě.

Zažijte opravdový "hands-on training". Kapacita: 1-3 účastníci.

Během školení budete mít možnost přivést svého cvičného pacienta, kterého společně ošetříme. Budu vás vést, abyste v plné míře porozuměly a zlepšily svou techniku používání ručních nástrojů, práce s ultrazvukem a pískovačkou. 

Nebojte se na mě obrátit pro cenovou kalkulaci. Jsem tu od toho, abych vám pomohla a ráda cenu vytvořím na míru požadavkům vaší ordinace. Nenech si ujít tuto skvělou příležitost k rozšíření svých znalostí a zlepšení svých klinických dovedností. Těším se na vaši účast na tomto inspirativním školení. 

Pro potvrzení účasti se prosím přihlaste na email hygienistka.aneta@gmail.com nebo tel. +420 602 151 222 a doladíme podrobnosti.

Těším se na setkání s Tebou na školení!